Choď na obsah Choď na menu
 


Život LADY GAGA

26. 7. 2010

Obrázok

Povolanie: Speváčka, textárka, skladateľka

Naj pesníčka: Alejandro (podľa mňa)

Dátum narodenia: 28.03.1986 Vek: 24 (29.03.2000 sa narodila ičiQ)

Miesto narodenia: Yonkers, New York, USA

Znamenie: Baran

Jej život začal niekedy v roku 1986 kedy sa narodila. (fotku som nenašla). Od 4 rokov hraje na piano, v 13 rokoch zložila svoju prvú pesníčku, v 17 bola jedním z dvaciatich detí, ktorým se poštťastilo učit sa v newyorské umeleckej škole Tisch School Of Arts. V roku 2008 vydala svôj zatiaľ jediný album The Fame, kde nájdete  hlavne dva její radio hity Poker Face a Just Dance...............

Jéj pravé meno je Stefani Joanne Angelina Germanotta. Je italského pôvodu. Jéj pseudonym Lady Gaga vznikol podľa názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.Lady Gaga je bývalá spolužiačka Paris a Nicky Hiltonovcov (navštevovali rovnakú súkromnú strednú školu s názvom Sacred Heart School na Manhattane).


Jej otec ju inšpiroval svojimi obľúbenými kapelami ako Roling Stones či Beatles. Ako mladá holka bola veľa divoká - raz ju museli zastaviť členovia ochranky, keď tancovala na stole v nóbl reštaurácii Upper West Side. Už vtedy bolo všetkým jasné, že z nej vyrastie poriadnej číslo.Z mladé holky z talianskej rodiny sa pomaly stávala exhibicionistka, ale predovšetkým všestrannetalentovaná textárka a speváčka, ktorá vie urobiť šou na pódiu a dostať ľudí do varu.


"Vždy som milovala rock, pop a divadlo. Keď som objavila Queen a Davida Bowieho vedela som že budem speváčka. Až neskôr som si uvedomila ako veľmi ma títo umelci inšpirovali."

Väčšina scénických kostýmu pochádza z ich tvorivých nápadov.

Lady GaGa má dvoch psov s menami Lava a Remus, a môžeme ich vidieť v klipoch Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.

V novembri 2009 Lady GaGa vydáva re-edícii albumu "The Fame" pod názvom "The Fame Monster". Je to dvoj-cédečko: jedno obsahuje všetky hity z albumu "The Fame" a druhá časť pod názvom "The Monster" obsahuje 8 úplne nových pesničiek. Prvý videoklip z tohto albumu je k piesni "Bad Romance".


Zaujímavosti

  • Miluje čaj značky Twinings

 

Fotka so strednej školy.

Obrázok

Miluje Hello Kity a toto to dokazuje.

Obrázok

Má sestru volá sa Natali. Aj Gaga ma hnedé vlasy má len blond parochňu.

Obrázok

Má svoje 4 Barbie aj Tričká.

 Obrázok

Obrázok

Jéj šialené oblečeni.

Obrázok

Ako každá iná celebrita aj kopu trapasov.

Obrázok

Chcem komenty! Vlastný príspevok copírovať zo drojom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.