Choď na obsah Choď na menu
 


Módna návrharka, Sel

29. 5. 2010

Hviezda Disney Channel sa vrhla do novej práce ...
Od roku 2004, kedy bola Selena Gomez (17) objavená spoločností Disney, natočila tahle tmavovlasá kráska nespočet televíznych seriálových show. Teraz ale začala "pošilhávat" po úplne inej práci.

Rozhodla sa totiž, že navrhne kolekciu holčičího oblečenie, ktoré bude podľa jej vlastných slov: "Inšpiratívne a hlavne ekologické!" "Chcem dať mojim zákazníčkam možnosť, aby moje oblečenie nakombinovali tak, ako sa to páči len a len im," vysvetlila Selena.

Jednotlivé kúsky jej oblečenia by sa mali veľmi jednoducho obliekať a vyzliekať. "Najdôležitejšie ale je, že moja značka sa bude vyrábať len v ekologických továrňach!"

Na cedulkách Selenina oblečenie sa navyše budú objavovať rôzne vzkazy. "Chcem každý deň ľuďom hovoriť niečo pekného," vysvetlila Sel.

Pretože ale tahle Disney star nie je módna návrhárka, bude spolupracovať s dizajnérmi Tomom Melilloem a Sandrou Campos, aby jej kolekcia bola dokonalá.

Selena však rozhodne nie je jediná z Disneyovské party, kto sa vrhol do módneho návrhárstva. Kolekciu športového oblečenia majú na svojom triku Jonas Brothers a Miley Cyrus navrhla oblečenie pre supermarkety Wal-Mart.

 

Obrázok

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.