Choď na obsah Choď na menu
 


Justin má Tatto!

26. 5. 2010

Kanadský spevák navšítvil tatovací salón a neodišiel s prázdnou ...
Poriadne rušno bolo nedávno pred vyhláseným tattoo štúdiom v Toronte. Prišiel sa tam totiž pozrieť Justin Bieber (16) a so sebou priniesol aj pár zaujímavých návrhov na tetovanie.

Na tie sa pozrel skúsený Tatier a nakoniec spoločne jeden motív vybrali. Aký? Justin si nechal na ľavý bok vytetovať siluetu letiaceho vtáka vo veľkosti malej mince.

"Obrázkov mal veľa, ale všetko boli vtáky. Hovoril, že tohle tetovanie je v ich rodine tradície," prezradil Tatier s tým, že celú dobu bol s Justinom v salóne aj jeho otec Jeremy Bieber, ktorý má vytetovaného vtáka na zápästí.

Fanynky, ktoré už nové tattoo videli, boli nadšené. Ďaleko väčšie starosti im ale robí TV star Kim Kardashian (29)! "Je to moja holka" zavtipkoval totiž na jej adresu Justin. Žiarlivej fanúšičky to ale ako srandu nevzali a Kim aj Justiniovej začali chodiť výhražné e-maily.

"Mala som strach, tak som ho požiadala, aby s tým niečo urobil," povedala herečka a sama sk Justiniovej vyjadrila takhle: "Je sladký, ale je rovnako starý ako moja najmladšia sestra a tak ho aj vnímam - ako mladšieho brata!" A čo na to Justin? "Kim je nádherná. Je presne môj typ. Škoda, že je o toľko starší! Viem, že s ňou nikdy chodiť nebudem!" Snad to bude nenávistným fanynkám stačiť!

 

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

páááni

(Niki, 6. 8. 2010 19:05)

páni si hrdina také "veľké" tetovanie :D