Choď na obsah Choď na menu
 


Ashley teta

26. 5. 2010

V jednom kole je teraz herečka Ashley Tisdale. Nielen, že tvrdo maká na svojej cool postave a každý deň tak chodí do fitka, ale tiež pracuje na novej show Hellcats, ktorá sa nakrúca v kanadskom Vancouveri.

Nedávno si ale v nabitom programe predsa len našla chvíľku na svoj blog a verným fanúšikom napísala: "Ahoj všetkým!!! Ospravedlňujem sa, že som sem tak dlho nepísal, ale nemám teraz vôbec čas. Neustále mám nejaké stretnutia okolo môjho nového projektu .. . "

Do Hellcats je teraz Ashley totálne zapálená. "Milujem tú show, celý natáčací štáb je úžasná partia a postava, ktorú hrám mi absolútne sedí. Už aby sa to vysielalo," napísala hviezda HSM.

"Dosť sa teraz venujem aj svojej agentúre Blondie Girl Productions. Mám za sebou milióny stretnutí ohľadom nakrúcania nových filmov a TV programov, ktoré by som mala produkovať. Uvidíme, čo z toho vyjde ..."

Ashley sa potom tiež zdôverila, že jej sestra Len pred mesiacom porodila bábätko: "Som teta! Mikayla je to nejroztomilejší a najkrajšie dieťatko na svete. Celá rodina je z nej úplne vedľa!"

A nakoniec Ash odkazala: "Všetko, čo robím, robím pre vás. Milujem vás fanúšikovia a moc děkuju za podporu."

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.