Choď na obsah Choď na menu
 


Vlasy podľa Taylor

30. 5. 2010

Obtiažnosť: jednoduché
Dĺžka prípravy: cez noc
Čo budeš potrebovať: gél, hustý kefa, gumičky, hrebeň


Krok 1
Predkloňte sa a svoje háro perfektne vykefujte, nesmie v ňom zostať ani jeden "mŕtvy" vlas. Potom si vlasy dôkladne umy a nakoniec na ne nanes kondicionér alebo balzam, záleží na čo si zvyknutá.

Krok 2
Na mokré vlasy nanes gél, učeš je hustým kefou a uhlaď tak, aby si vyzerala ako Drakula. : O) Potom počkaj, až tvoje vlasy napoly uschnú. Spoznáš to tak, že sa z nich začnú oddeľovať jednotlivé pramene. V tú chvíľu je znovu prečeš, uhlaď a pokračuj ďalším krokom ...

Krok 3
Rozdeľ si vlasy na polovicu. Na ľavej aj na pravej strane si potom zapletú tri alebo štyri copy, záleží, ako je tvoja hriva hustá. Copy poriadne uťahujte a na konci je pevne zagumičkuj. Nezabudni, že vlasy musí byť stále trochu vlhké a uhladené. Teraz musíš počkať, než tvoja hriva uschne. Nepoužívaj fén, vlasy by boli vysušené a rozhodne by nevyzerali prirodzene a lesklo. Najlepšie teda bude, keď si copy zapleteš na noc.

Krok 4
Ráno si vrkôčiky opatrne rozpleťte. Oddeľ vlasy po malých častiach a jemne pročísni hrebeňom. Nepoužívaj kefa, ten by vlny zničil! A to je všetko! : O)

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.