Choď na obsah Choď na menu
 


Scene Girl

3. 6. 2010

Podľa mna je štýl SCENE podobné ako EMO ale SCENE je farebnejšie to je môj názor ale ak chceš byť SCENE tak tu máš návod. Chceš byť scene ale nevieš presne, ako na to? Poradíme ti ...
Čo si obúvať Scene Girl?
Nie je to podmienkou, ale je zažité, že tyhle girls nosia balerínky alebo členkové Conversky. Často majú rôzne šnúrky alebo dokonca každú topánku inej farby.

Aký nohavice?
Rovnako ako Emári nosia úzky rúry v tmavých farbách. V prípade Scene Girls to nemusí byť striktne čierna ako u emáci. Taky nosia džínsový alebo čierny sukne. Jednoznačná trefa sú aj čierne legíny.

Obrázok Čo "hore"?
Pozeraj sa po barevnejch tričkách. Najlepšie potisky sú: mraky, Hello Kitty, hviezdičky, pištole, prúžky, roboti, dinosauri, Motýlci, diamanty, boxery, Gloomy Bear, obľúbené skupiny alebo nejaké veselé potisky.

Aké doplnky?
Slnečné okuliare. Čím väčšie, tým lepšie! Ďalšou nevyhnutnou vecou sú náhrdelníky s obrovskými s príveskami, ako sú napríklad pištole, kľúč, srdce a podobne. Veľký tašky ti taky nesmie chýbať! Vo vlasoch nosí sponky. Napríklad Hello Kitty alebo proste len mašličku:) septum, Monroe, snakebites, spiderbites a browbreakers - to sú piercingy, ktorý Scene Girls nosí ...

Ako sa maľovať?
Chce to nápad! Ale istotou sú silné očné linky a farebný očné tiene. Napríklad v farbách ako je ružová, fialová, modrá, zelená a červená. Bláznivý kombinácie sú žiaduce. Linky vo farbách strieborná, čierna aj modrá :-) Ide o nápad - nie o farbu, ale zase platí, že čím viac čierna, tým viac Scene. Scene Girls nosia často aj umelý riasy.

Čo s vlasmi?
Túto otázku najlepšie zodpovie fotka, ale každopádne vlasy sú skoro najpodstatnejšiu časť tohoto štýlu. Sú v čierny farbe alebo zase naopak totálne blond v kombinácii s ulítlýmabarvama, ako je modrá, zelená, ružová ...

Čo počúvať?
Hardcore. Iné akceptovateľné štýly sú napríklad grindcore, metal, punk, indie a old school emo. V podstate môžeš počúvať aj rap. Rozhodne by si mala poznať aspoň trošku z histórie muziky, ktorú počúvaš. Choď na toľko koncertov, koľko je len možný ... Scene Girls milujú koncerty. Od toho sú to "Scene" :-)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.