Choď na obsah Choď na menu
 


Pozor na šampón

28. 5. 2010

Len raz vyskúšala Sophie Peppercorn (19) šampón Pantene Pro-V. Prečo toho teraz ľutuje?
"Už za desať dní budeš mať rovnako dokonalú hrivu, ako má modelka Myleene Klass!" Presne to vyplýva z reklamy na šampón Pantene Pro-V, ktorou sa nechala zlákať Angličanka Sophie Peppercorn. A to len preto, že tak ako každá holka, chcela mať krásne vlasy!

Hoci jej vlasy boli krátke, dúfala, že aj na nich sa prejaví v reklame propagovaný zdravý vzhľad. Nič takého sa ale nestalo. Naopak, Angličanka čakal obrovský šok! "Ako som si smývala z hlavy penu, cítila som, že mi medzi prstami zostávajú pramienky vlasov," zverila sa Sophie so slzami v očiach.

Najväčšie zdesenie na ňu ale čakalo potom, čo sa vysušila uterákom. "Zistila som, že na hlave mám škaredé lysiny a zvyšok vlasov je totálne zničený a vysušený. Začala som šialene plakať,"

Potom sa ale vzchopila a zavolala na zákaznícku linku Pantene Pro-V, kde jej čakala ďalšia rana! Ako kompenzáciu za nenávratne zničené vlasy, jej operátorka ponúkla voucher na v prepočte 150 Sk. "Oni snáď čakali, že si budem chcieť kúpiť ešte nejaký ďalší ich výrobok," neverila svojim ušiam Sophie.

Posledné prekvapenie jej čakalo v internetovej diskusii. Tam totiž našla veľa príspevkov, v ktorých si aj ďalšie ženy sťažovali, že im vypadali vlasy za podobných okolností! Ako sa k celému prípadu postaví výrobcu, zatiaľ nie je jasné, isté ale je, že hŕbu žien nenávratne prišli o svoju pýchu!

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.