Choď na obsah Choď na menu
 


Móda je hra! ;-)

21. 5. 2010

Jessica Alba (29): Móda je hra!

Skúšajte, čo vám pristane, mixujte rôzne štýly a objavujte šmrnc netradičných kombinácií. Momentálne letí spojenie jemných ženských a drsnejších rockových prvkov. Herečka Jessica Alba skombinovala nežné dievčenské šaty s motorkárskou bundičkou a etno sandálmi. Výsledok je očarujúci!

 

Obrázok

 

Liv Tyler (32): Nebojte sa trendov! Ešte stále si môžete dovoliť posledné výstrelky módy, treba ich však vedieť nosiť premyslene a s citom. Liv Tyler si k predĺženému topu so zvieracou potlačou obliekla čierne legínsy a model doplnila safari klobúkom a čiernymi balerínami. Pohodlné, šarmantné a nápadité.

 

Obrázok

 

 

Cindy Crawford (44): Predĺžte si mladosť!

V tomto veku by už žena mala presne vedieť, čo jej pristane, aby vyzerala očarujúco. Bývalá topmodelka Cindy Crawford to ovláda veľmi dobre a svoj obľúbený folklórny štýl rada prezentuje najmä vo voľnom čase a na neformálnych spoločenských akciách.

 

 

Obrázok

Madonna (51): Štýlovo a vkusne!

Obliecť sa ležérne, ubrať si roky a pritom nič neprehnať, to je celá veda! Hoci Madonna prešla búrlivými obdobiami nielen v súkromnom živote, ale aj v štýle obliekania, môžeme potvrdiť, že kráľovná popu dozrela aj v tejto oblasti. Nonšalantný námornícky štýl je to pravé!

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.