Choď na obsah Choď na menu
 


Look podľa upírky

2. 7. 2010

Snívaš o tom, vyzerať rovnako tajomne a étericky ako Bella zo ságy Twilight, ktorá svojím lookom bledé víly ničí srdce upírov aj vlkolakov? Potom máš dnes svoj šťastný deň a snívanie je u konca. Prezradíme ti recept na filmovú krásu Belly získaný priamo od filmových vizážistov! Kristen Stewart (20): "Baví ťa podivné svet upírov a prepadla si aj ich looku? Aby si pôsobila aspon navonok nadpozemsky ako oni, riaď sa rovnicou: bledá pleť + nevýrazné pery + uhrančivý pohľad!"

Korektor
Všetky nedostatky pleti, farebné odlišnosti (kruhy pod očami, stopy po jazvách, akné ...) ľahko zakryješ pomocou korektora. Na červené škvrny po akné je ideálny zeleny korektor, všetko ostatné skryje korektor v odtieni make-upu.
zeleny korektor proti červeným škvrnám Studio Secrets (L'Oréal, 379 Sk) a 24h korektor Perfect Stay zamaskuje aj kruhy pod očami (Astor, 169 Sk)

Riasenka
Riasy musíš nalíčiť starostlivo, aspon 2x po sebe, ale pozor na zlepené chuchvalce, ktoré by celkovy dojem pokazili! Najskôr si nalíč hornej riasy (zhora i zospodu, dodas im tak viac volume) a až potom sa vrhne aj na líčenie dolných rias (zospodu).
riasenka pre ohromujúci objem The Falsies (Maybelline, 229 Sk) a kolosálny objem rias zariadi Volum Express Colossal (Maybelline, 229 Sk)

Rúž & lesk
K tomu, aby si mala pery lákajúce k bozk potrebné aj samotnú Smrť (rovnako ako Bella), použi odtieň rúžu alebo lesku, ktory bude čo najpodobnejší farbe tvojich pier. Ruky preč od tmavých a žiarivých odtieňov!
rúž v ceruzke Giordani Gold v natur odtieni (Oriflame, 229 Sk) a lesk Brilliant Shine (Avon, 229 Sk)

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.