Choď na obsah Choď na menu
 


Inšpiruj sa Avril

27. 5. 2010

Avril má osobitý štýl a vie, čo s čím nakombinovať, aby vyzerala super. Poradíme ti, ako byť rovnako in.
Krok 1 - Základ je ...
Pop punk je štýl, ktorý vystihuje Avril Lavigne ako v hudbe, tak iv obliekania. Čo je pre neho typické? Výrazné kontrasty farebných odtieňov! Kašli na prírodné žltú a zelenú! Ale sýto ružová, fialová a samozrejme čierna s bielou, tie sú základom Avrilina šatníka. Toho sa drž a tento štýl máš vo vrecku.

Krok 2 - Začni tričkom!
Zober si akýkoľvek jednoduchý, nevýrazný top alebo tričko - biele alebo čierne a doplň ho ... Kravatou! Manžetami! Mohutným a dlhým reťazou! Motýlikom! Výraznými potítka! Mašľou! Rukavicami! Čímkoľvek, čo ťa napadne.

Krok 3 - Cool vršok potrebuje aj super spodok. : O)
Vem si obľúbené džínsy, môžu byť roztrhané, ale nemusí. Alebo to vôbec nemusí byť džínsy, ale treba kapsáče ... A pokiaľ zrovna nemáš náladu vyzerať ako drsná rockerka, zober si skladanú sukňu a uletené podkolienky.

Krok 4 - A čo topánky?
Vysoké conversky alebo Vänskä budú vyzerať naprosto dokonale! Nemáš je? Nevadí! Zober si svoje normálne tenisky a nasaď si do nich tie najkrikľavejšie šnúrky, aké nájdeš! Jestli bude každá iná alebo obidve rovnaké, to už je len na tebe.

Krok 5 - Ešte vlasy ...
K dokonalosti ti chýba už len doladiť vlasy. Svoje háro buď zopni do copu a nasaď štýlovú čiapku alebo vytvor nadýchaný rozstrapatené vlasy a nad ucho pripne farebnú sponku. Teraz si jednoducho cool! : O)

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.