Choď na obsah Choď na menu
 


Ake si mám vybrať džínsy?

20. 5. 2010

Chlapčenské

Odvážne a ležérne, ako keby si si ich požičali od svojho priateľa alebo manžela. Sú supermódne, ale pozor! Aby ste v nich vyzerali skutočne dobre, vyžadujú trocha pozornejší styling. Najlepšie vyzerajú s topom, ktorý zdôrazňuje postavu, s topánkami na vysokom podpätku alebo s nežnými balerínami. Kombináciu s teniskami prenechajte mladším ročníkom.

 

Obrázok

 

Marlenky

Sú nielen pohodlné, ale aj veľmi praktické. Skvele zamaskujú silnejšie nohy a podľa toho, v akom štýle ich skombinujete, môžu pôsobiť športovo i elegantne. Vyskúšajte napríklad rokmi overené námornícke retro, ktoré vášmu outfitu dodá neodolateľný dovolenkový šarm. Obuť si k nim môžete tenisky, baleríny i topánky na vysokom podpätku či platforme.

 

 

Obrázok

Rúry

V akých džínsoch vyniknú dlhé štíhle nohy najlepšie? Jednoznačne v úzkych, ktoré v obchodoch najčastejšie dostanete pod označením „slim“ alebo „skinny“. Ak vám príroda túto prednosť nenadelila, nič nie je stratené. Východiskom sú topánky na vysokom podpätku a dlhší top, ktorý zamaskuje väčší zadok alebo silnejšie stehná.

 

Obrázok

3.Miesto- Marlenky

2.Miesto- Chlapčenské

1. Miesto- rúry 100%

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.